Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

25Gbe SFP28

Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

25Gbe SFP28

(6)
Κίνα Καυτό Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km χαμηλής ισχύος κατανάλωση εργοστάσιο

Καυτό Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km χαμηλής ισχύος κατανάλωση

Καυτό Pluggable 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km χαμηλής ισχύος κατανάλωση Περιγραφή Είμαστε ο αξιόπιστος προμηθευτής σας πομποδέκτη SFP. Παράγουμε και εφοδιάζουμε μια μεγάλη ποσότητα των πομποδεκτών SFP. Οι όλ... Read More
2020-03-17 14:35:47
Κίνα Υψηλό WDM 40km του τοπικού LAN περιθωρίου 25Gbe SFP28 μετάδοσης υποχωρητικό IEEE 802.3CC εργοστάσιο

Υψηλό WDM 40km του τοπικού LAN περιθωρίου 25Gbe SFP28 μετάδοσης υποχωρητικό IEEE 802.3CC

Υψηλό WDM 40km του τοπικού LAN περιθωρίου 25Gbe SFP28 μετάδοσης υποχωρητικό IEEE 802.3CC Περιγραφή Οι όλοι πομποδέκτες SFP μας εξετάζονται στο εσωτερικό πριν από τη ναυτιλία για να ασφαλίσουν ότι θα φθάσουν στι... Read More
2020-03-17 14:35:47
Κίνα Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V εργοστάσιο

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Υποστηρίξεις 24.33Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 25.78Gb/s με δεσμευμένο το ... Read More
2020-03-17 14:35:47
Κίνα 1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28 εργοστάσιο

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Υποστηρίξεις μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 25.78Gb/s • υποχωρητικός IEEE 802.3by • υποχωρ... Read More
2020-03-17 14:35:47
Κίνα Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC Εφαρμογές • 25G Ethernet • CPRI 10 • Άλλη οπτική σύνδεση Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Υποστηρίξεις 24,3 στα ποσοστά δυαδικών ... Read More
2020-03-17 14:35:47
Κίνα Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm εργοστάσιο

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm Περιγραφή Η συμβατή οικογένεια ενοτήτων πομποδεκτών SFP μας περιλαμβάνει το SFP BiDi SFP SFP+ XFP X2 CWDM. Όλα τα προϊόντα είναι συμβατά με ... Read More
2020-03-17 14:35:47
Page 1 of 1
100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.