Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

AOC SFP

Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

AOC SFP

(4)
Κίνα Βισμούθιο κατευθυντικό 100G AOC SFP, ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστήριξης 103.1Gbps πομποδεκτών 100G QSFP28 εργοστάσιο

Βισμούθιο κατευθυντικό 100G AOC SFP, ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστήριξης 103.1Gbps πομποδεκτών 100G QSFP28

Βισμούθιο κατευθυντικό 100G AOC SFP, ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστήριξης 103.1Gbps πομποδεκτών 100G QSFP28 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστηρίξεων 103.1Gbps • Υποχωρητικός με ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Κίνα 40G Ethernet AOC SFP, χαμηλής ισχύος κατανάλωση τάσης QSFP+ AOC 3.3V εργοστάσιο

40G Ethernet AOC SFP, χαμηλής ισχύος κατανάλωση τάσης QSFP+ AOC 3.3V

40G Ethernet AOC SFP, χαμηλής ισχύος κατανάλωση τάσης QSFP+ AOC 3.3V Χαρακτηριστικά γνωρίσματα • Πλήρης-διπλό ενεργό οπτικό καλώδιο τέσσερις-καναλιών • Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.3Gbit/s ανά κανάλι • ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Κίνα Συμπαγής ενότητα AOC SFP λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης βαθμού 0 έως 70 Γ εργοστάσιο

Συμπαγής ενότητα AOC SFP λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης βαθμού 0 έως 70 Γ

Συμπαγής ενότητα AOC SFP λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης βαθμού 0 έως 70 Γ Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Τέλος QSFP+ AOC: • Υποχωρητικός στην προδιαγραφή 40GBASE-SR4 και XLPPI ανά IEEE 802.3ba-2010 και ε... Read More
2020-03-17 14:35:46
Κίνα Καυτό Pluggable AOC SFP+, καλή εκτέλεση της EMI πομποδεκτών 10Gbe SFP+ εργοστάσιο

Καυτό Pluggable AOC SFP+, καλή εκτέλεση της EMI πομποδεκτών 10Gbe SFP+

Καυτό Pluggable AOC SFP+, καλή εκτέλεση της EMI πομποδεκτών 10Gbe SFP+ Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Χαμηλής ισχύος κατανάλωση ﹤0.35W ανά τέλος Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 Μέχρι 300m σε OM3 MMF συσκευ... Read More
2020-03-17 14:35:46
Page 1 of 1
100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.