Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

40G QSFP+

Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

40G QSFP+

(5)
Κίνα LC ο οπτικός συνδετήρας 40G QSFP+ σε 10G SFP+ ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία εργοστάσιο

LC ο οπτικός συνδετήρας 40G QSFP+ σε 10G SFP+ ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

LC ο οπτικός συνδετήρας 40G QSFP+ σε 10G SFP+ ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Υποστηρίξεις 1,06 στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.5Gb/s ανά κανάλι • LC οπτικός σ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+ εργοστάσιο

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+ Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Ποσοστά δυαδικών ψηφίων υποστηρίξεων 41.2Gb/s • Διπλά δοχεία LC • Καυτός pluggable τύπος QSFP+ • Μη ψυχ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+ εργοστάσιο

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+ Περιγραφή προϊόντων Αυτά τα 40 Gigabit QSFP+ μπορούν να εφαρμόσουν την οπτικός-ηλεκτρική μετατροπή και την ηλεκτρικός-οπτική μετατροπή. Η ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα 3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα εργοστάσιο

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα Περιγραφή Οι πομποδέκτες SFP χρησιμοποιούνται κυρίως για να συνδέσουν τον εξοπλισμό στις τηλεπικοινωνίες και τις μεταδόσεις στοιχείων όπως ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+ εργοστάσιο

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+ Περιγραφή Η συμβατή οικογένεια ενοτήτων πομποδεκτών SFP μας περιλαμβάνει το SFP BiDi SFP SFP+ XFP X2 CWDM. Όλα τα προϊόντα είναι ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Page 1 of 1
100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. Copyright © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved. Developed by ECER