Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

100G SFP

Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

100G SFP

(10)
Κίνα Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2 εργοστάσιο

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2 Περιγραφή Οι όλοι πομποδέκτες SFP μας εξετάζονται στο εσωτερικό πριν από τη ναυτιλία για να ασφαλίσουν ότι θα φθάσουν στις τέλειες φυσ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία εργοστάσιο

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία Περιγραφή προϊόντων Αυτό το προϊόν είναι μια ενσωματωμένη ενότητα πομποδεκτών που περιέχει ένα μικρο-ο... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Διπλός συνδετήρας 100G SFP, φορητός πομποδέκτης LC ZR10 80km 100G CFP εργοστάσιο

Διπλός συνδετήρας 100G SFP, φορητός πομποδέκτης LC ZR10 80km 100G CFP

Διπλός συνδετήρας 100G SFP, φορητός πομποδέκτης LC ZR10 80km 100G CFP Περιγραφή Ο πομποδέκτης SFP μας είναι ένα οπτικό συμβατό σύστημα της CISCO ενότητας πομποδεκτών. Η συμβατή οικογένεια ενοτήτων πομποδεκτών ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Χαμηλής ισχύος οπτική διεπαφή δοχείων διασκεδασμού 100G QSFP28 CWDM4 διπλή LC εργοστάσιο

Χαμηλής ισχύος οπτική διεπαφή δοχείων διασκεδασμού 100G QSFP28 CWDM4 διπλή LC

Χαμηλής ισχύος οπτική διεπαφή δοχείων διασκεδασμού 100G QSFP28 CWDM4 διπλή LC Περιγραφή Αυτά τα προϊόντα μπορούν να χρησιμοποιηθούν compatibly στις συσκευές εμπορικών σημάτων της CISCO. Είμαστε ο αξιόπιστος προ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής εργοστάσιο

Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής Πλεονέκτημα 1. Άριστη ποιότητα 2. Χαμηλότερο κόστος από άλλοι στην αγορά. (Χρησιμοποιούμε το διοικητικό νεαρό δικυκλιστή μας γι... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Ελαφρύ 100G QSFP28 LR4 10km ηλεκτρική τμηματική διεπαφή 4x25G εργοστάσιο

Ελαφρύ 100G QSFP28 LR4 10km ηλεκτρική τμηματική διεπαφή 4x25G

Ελαφρύ 100G QSFP28 LR4 10km ηλεκτρική τμηματική διεπαφή 4x25G Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων Διπλή οπτική διεπαφή δοχείων LC Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V Καυτός-pluggable τύπος QSFP28 MSA 4x25G ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps εργοστάσιο

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps Περιγραφή Το SFP πλήρως είναι μικρός τύπος Pluggable. Αναφέρονται επίσης ως μίνι GBIC λόγω της ομοιότητάς το... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Μικρή μεγέθους 100G QSFP28 σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης πομποδεκτών ευρεία λειτουργούσα εργοστάσιο

Μικρή μεγέθους 100G QSFP28 σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης πομποδεκτών ευρεία λειτουργούσα

Μικρή μεγέθους 100G QSFP28 σειρά θερμοκρασίας περίπτωσης πομποδεκτών ευρεία λειτουργούσα Εφαρμογές • 100GBASE-LR4 • Το Infiniband QDR και ΟΔΓ διασυνδέει • συνδέσεις 100G Datacom Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόν... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Συμπαγής ενότητα CFP2 LR4 ER4 4 100G SFP παράλληλη ηλεκτρική τμηματική διεπαφή εργοστάσιο

Συμπαγής ενότητα CFP2 LR4 ER4 4 100G SFP παράλληλη ηλεκτρική τμηματική διεπαφή

Συμπαγής ενότητα CFP2 LR4 ER4 4 100G SFP παράλληλη ηλεκτρική τμηματική διεπαφή Εφαρμογές • Δίκτυο τοπικής περιοχής (τοπικό LAN) • Δίκτυο ευρείας περιοχής (ΩΧΡΟ) • Αλλαγή στη διεπαφή δρομολογητών • ITU-Τ OTU4 ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Κίνα Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO εργοστάσιο

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO Διαταγή των πληροφοριών Αριθμός μερών Περιγραφή Olcfxxtxl-CD40 CFP2 100G ER4 40Km 0~70℃ Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων • Υποσ... Read More
2020-03-17 14:35:45
Page 1 of 1
100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. Copyright © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved. Developed by ECER