Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα100G SFP

Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Κίνα Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής προμηθευτής
Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: COEM ODM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/plastic δίσκος, κιβώτιο 1pc/retail
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: 100G CFP4 LR4 θερμοκρασία: 0℃ σε 70℃
Ποσοστό ημερομηνίας: 10G Κατάσταση: Ολοκαίνουργιο
Χρώμα: Αργυροειδές λευκό Τροφοδοσία: 3.3V

Καυτό Pluggable 100G SFP, δέκτης 100G CFP4 LR4 10km για το δίκτυο τοπικής περιοχής

 

Πλεονέκτημα

 

1. Άριστη ποιότητα

2. Χαμηλότερο κόστος από άλλοι στην αγορά. (Χρησιμοποιούμε το διοικητικό νεαρό δικυκλιστή μας για να ελέγξουμε το κόστος καλά.)

3. Πλήρες συμβατό 100% δοκιμασμένο.

4. Υποστήριξη OEM/ODM (η διαδικασία είναι σαφέστερη με σας.)

5. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση (γρήγορη παραγωγή με το συνεργαζόμενο ναυτικό πράκτορα)

6. Άριστη χαμηλής ισχύος κατανάλωση (το ποιοτικό αίτημά μας.)

7. Ολοκληρωμένες πιστοποιήσεις, UL, RoHS, ISO, CE.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

• Υποστηρίξεις μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

• LC συνδετήρας

• Καυτός pluggable 

• Λειτουργούν ηλεκτρικό τμηματικό ποσοστό στοιχείων μέχρι 27.952493Gbps 

• παράλληλη ηλεκτρική τμηματική διεπαφή 4

• Εφαρμόσιμος για τη σύνδεση 10km SMF

• Χαμηλής ισχύος κατανάλωση (Max: 3W)

• Ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου Interfacel

• Διεπαφή επικοινωνίας MDIO

• Υποχωρητικός με 100GBASE-LR4 και OTU4 

• Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης:

 

Εφαρμογές

 

• Δίκτυο τοπικής περιοχής (τοπικό LAN)

• Δίκτυο ευρείας περιοχής (ΩΧΡΟ)

• Αλλαγή στη διεπαφή δρομολογητών

• ITU-Τ OTU4 OTL4.4 

 

Διαταγή των πληροφοριών

Αριθμός μερών

Περιγραφή

 

Olcpxxtxl-CD10R

δέκτης 10Km 0~70℃ 100G CFP4 LR4

 

Περίπου εμείς

 

Η Α.Ε. OlinkPhotonics Shenzhen, ΕΠΕ που καθιερώνεται το έτος 2011, είναι επαγγελματικός κατασκευαστής του οπτικού πομποδέκτη. Αφιερωνόμαστε στο σχέδιο, αναπτυσσόμαστε, παραγωγή και διανέμουμε τους οπτικούς πομποδέκτες για να ικανοποιήσουμε την απαίτηση του πελάτη στη οπτική επικοινωνία. Το Olink είναι σε θέση να προσφέρει μια απέραντη σειρά των οπτικών ενοτήτων από 155Mbps ~ 100Gbps, συμπεριλαμβανομένου CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, του SFP, PON και CWDM, λύσεις DWDM, να υποστηρίξει τα διάφορα πρωτόκολλα και να συναντηθεί με τη διαφορετική απαίτηση στο κανάλι ινών, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, το κέντρο δεδομένων κ.λπ. Και όλη η ποιότητα των προϊόντων υποστηρίζεται από την ισχυρή δυνατότητα Ε&Α, την αυστηρή διαδικασία ποιοτικού ελέγχου και την πλούσια εμπειρία παραγωγής μας. Οι ενότητές μας εξήγαγαν στην εγχώρια αγορά της Κίνας, την αμερικανική αγορά κ.λπ. της Ασίας, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Ευρώπης και.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.