Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10 Gigabit SFP+

Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm

Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm

Κίνα Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm προμηθευτής
Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: COEM ODM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/plastic δίσκος, κιβώτιο 1pc/retail
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Απόσταση: 80 km μήκος κύματος: 1530nm - 1550nm
όνομα: 10g sfp+ bidi Θερμοκρασία λειτουργίας: 0-70 βαθμός
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Ανθεκτικός Πιστοποίηση: ISO9001,RoHS,CE

Καυτό Pluggable 10G SFP+ BIDI 80km 1530nm - χαμηλής ισχύος κατανάλωση 1550nm

 

Περιγραφή

 

Ο πομποδέκτης είναι μικρή pluggable ενότητα τύπου για τις διπλές οπτικές μεταδόσεις στοιχείων όπως 10GBASE-LR/LW που καθορίζονται από IEEE 802.3ae. Είναι με το συνδετήρα καρφιτσών SFP+ 20 για να επιτρέψει την καυτή ικανότητα βουλωμάτων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

• Υποστηρίξεις 9,95 στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s 

• Μονοκατευθυντικός συνδετήρας LC

• Καυτό pluggable ίχνος SFP+

• Δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων 1530nm EML, δέκτης 1550nm APD

• Δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων 1550nm EML, δέκτης 1530nm APD

• Εφαρμόσιμος για τη σύνδεση 80km SMF

• Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, < 1="">

• Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου 

• Οπτική διεπαφή υποχωρητική IEEE 802.3ae στο 10gbase-zr 

• Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431  

• Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 

   Commerical: 0 έως 70 °C 

  

Εφαρμογές

 

• 10.3125Gbps Ethernet

• Άλλη οπτική σύνδεση

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός μερών

                 Περιγραφή

OLSBMO1XL-CD80

                 SFP+Bidi, 9.95 σε 10.3Gb/s, 1530/1550nm, 80km, 0~70℃, με DDM

OLSBOM1XL-CD80

                 SFP+Bidi, 9.95 σε 10.3Gb/s, 1550/1530nm, 80km, 0~70℃, με DDM

Σημειώσεις: Όταν μήκη κύματος CWDM, το μήκος κύματος spacling>20nm

 

Περίπου εμείς

 

Η Α.Ε. OlinkPhotonics Shenzhen, ΕΠΕ που καθιερώνεται το έτος 2011, είναι επαγγελματικός κατασκευαστής του οπτικού πομποδέκτη. Αφιερωνόμαστε στο σχέδιο, αναπτυσσόμαστε, παραγωγή και διανέμουμε τους οπτικούς πομποδέκτες για να ικανοποιήσουμε την απαίτηση του πελάτη στη οπτική επικοινωνία. Το Olink είναι σε θέση να προσφέρει μια απέραντη σειρά των οπτικών ενοτήτων από 155Mbps ~ 100Gbps, συμπεριλαμβανομένου CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, του SFP, PON και CWDM, λύσεις DWDM, να υποστηρίξει τα διάφορα πρωτόκολλα και να συναντηθεί με τη διαφορετική απαίτηση στο κανάλι ινών, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, το κέντρο δεδομένων κ.λπ. Και όλη η ποιότητα των προϊόντων υποστηρίζεται από την ισχυρή δυνατότητα Ε&Α, την αυστηρή διαδικασία ποιοτικού ελέγχου και την πλούσια εμπειρία παραγωγής μας. Οι ενότητές μας εξήγαγαν στην εγχώρια αγορά της Κίνας, την αμερικανική αγορά κ.λπ. της Ασίας, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Ευρώπης και.

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

1. Άριστη ποιότητα

2. Χαμηλότερο κόστος από άλλοι στην αγορά. (Χρησιμοποιούμε το διοικητικό νεαρό δικυκλιστή μας για να ελέγξουμε το κόστος καλά.)

3. Πλήρες συμβατό 100% δοκιμασμένο.

4. Υποστήριξη OEM/ODM (η διαδικασία είναι σαφέστερη με σας.)

5. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση (γρήγορη παραγωγή με το συνεργαζόμενο ναυτικό πράκτορα)

6. Άριστη χαμηλής ισχύος κατανάλωση (το ποιοτικό αίτημά μας.)

7. Ολοκληρωμένες πιστοποιήσεις, UL, ISO9001, CE, RoHS.

 

 

 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.