Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber Ενότητα SFP

Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό

Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό

Κίνα Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό προμηθευτής
Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: COEM ODM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/plastic δίσκος, κιβώτιο 1pc/retail
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μήκος κύματος: 1310/1490nm Τροφοδοσία: 3.3V
Τύπος: SFP Module όνομα: SFP Transceiver
Τύπος σύνδεσης: LC εφαρμογή: τηλεπικοινωνίες

Για πολλές χρήσεις ενότητα ινών SFP, πομποδέκτης αμόλυβδο RoHS CSFP υποχωρητικό

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

• Μονάδα πομποδεκτών με τον ανεξάρτητο

  1310/1490nm: 1310nm φωτοδίοδος receiver*2 ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ διόδων λέιζερ transmitter*2& 1490nm InGaAs FP

  1490/1310nm: φωτοδίοδος receiver*2 ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ διόδων λέιζερ transmitter*2 &1310nm InGaAs 1490nm DFB

• Υποχωρητικός με CSFP MSA Option2 και sff-8472 με το διπλό δοχείο LC

• Λειτουργούν ποσοστό στοιχείων μέχρι 1250Mbps

• Μέχρι 20 χλμ σε 9/125μm SMF

• RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο 

• Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V 

• Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου υποστήριξης

• Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης εμπορική: 

     Πρότυπα: 0°C σε +70°C

     Βιομηχανικός: -40°C σε +85°C 

 

Εφαρμογές

 

• Gigabit Ethernet 

• Κανάλι ινών 

• Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

• Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές  

• Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

• Άλλες οπτικές συνδέσεις

 

 

Παράμετρος

 

Αριθμός μερών Ποσοστό στοιχείων (Mbps) Μήκος κύματος (NM) Απόσταση Πηγή Τύπος συνδετήρων
OLSP8501L-CD02 155 850 2km VCSEL/PIN LC/PC
OLSP1301L-CD02 155 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3101L-CD20 155 1310 20km FP/PIN LC/PC
OLSP3101L-CD40 155 1310 40km FP/PIN LC/PC
OLSP5501L-CD80 155 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH1 155 1550 100km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH2 155 1550 120km DFB/PIN LC/PC
OLSP8512L-CDS5 1250 850 550m VCSEL/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD02 1250 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD20 1250 1310 20km FP/PIN LC/PC
OLSP3112L-CD40 1250 1310 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CD40 1250 1550 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CD80 1250 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5512L-CDH1 1250 1550 100km DFB/PIN LC/PC
OLSP5501L-CDH2 1250 1550 120km DFB/PIN LC/PC
OLSP8525L-CDS3 2500 850 300m VCSEL/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD02 2500 1310 2km FP/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 20km DFB/PIN LC/PC
OLSP3125L-CD20 2500 1310 40km DFB/APD LC/PC
OLSP5525L-CD20 2500 1550 40km DFB/PIN LC/PC
OLSP5525L-CD80 2500 1550 80km DFB/PIN LC/PC
OLSP5525L-CDH1 2500 1550 100km DFB/APD LC/PC

 

Περίπου εμείς

 

Η Α.Ε. OlinkPhotonics Shenzhen, ΕΠΕ που καθιερώνεται το έτος 2011, είναι επαγγελματικός κατασκευαστής του οπτικού πομποδέκτη. Αφιερωνόμαστε στο σχέδιο, αναπτυσσόμαστε, παραγωγή και διανέμουμε τους οπτικούς πομποδέκτες για να ικανοποιήσουμε την απαίτηση του πελάτη στη οπτική επικοινωνία. Το Olink είναι σε θέση να προσφέρει μια απέραντη σειρά των οπτικών ενοτήτων από 155Mbps ~ 100Gbps, συμπεριλαμβανομένου CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, του SFP, PON και CWDM, λύσεις DWDM, να υποστηρίξει τα διάφορα πρωτόκολλα και να συναντηθεί με τη διαφορετική απαίτηση στο κανάλι ινών, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, το κέντρο δεδομένων κ.λπ. Και όλη η ποιότητα των προϊόντων υποστηρίζεται από την ισχυρή δυνατότητα Ε&Α, την αυστηρή διαδικασία ποιοτικού ελέγχου και την πλούσια εμπειρία παραγωγής μας. Οι ενότητές μας εξήγαγαν στην εγχώρια αγορά της Κίνας, την αμερικανική αγορά κ.λπ. της Ασίας, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Ευρώπης και.

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

1. Άριστη ποιότητα

2. Χαμηλότερο κόστος από άλλοι στην αγορά. (Χρησιμοποιούμε το διοικητικό νεαρό δικυκλιστή μας για να ελέγξουμε το κόστος καλά.)

3. Πλήρες συμβατό 100% δοκιμασμένο.

4. Υποστήριξη OEM/ODM (η διαδικασία είναι σαφέστερη με σας.)

5. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση (γρήγορη παραγωγή με το συνεργαζόμενο ναυτικό πράκτορα)

6. Άριστη χαμηλής ισχύος κατανάλωση (το ποιοτικό αίτημά μας.)

7. Ολοκληρωμένες πιστοποιήσεις, UL, RoHS, ISO, CE.

 

 

 
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.