Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα40G QSFP+

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Η ποιότητα της ενότητας SFP είναι πολύ υψηλή. Ελπίζω η επιχείρησή ότι σας κάνει καλύτερα.

—— John

Είμαι Online Chat Now

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Κίνα Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+ προμηθευτής
Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+ προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OLKOPTO
Πιστοποίηση: CE / ISO / RoHS
Αριθμό μοντέλου: COEM ODM

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs/plastic δίσκος, κιβώτιο 1pc/retail
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
μήκος κύματος: 850nm Απόσταση: 100m 300m
ταχύτητα δεδομένων: 40G Connector: LC
Πιστοποίηση: ISO9001,RoHS,CE Όνομα Προϊόντος: 40G ενότητα QSFP+

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

 

Περιγραφή

 

Η συμβατή οικογένεια ενοτήτων πομποδεκτών SFP μας περιλαμβάνει το SFP BiDi SFP SFP+ XFP X2 CWDM. Όλα τα προϊόντα είναι συμβατά με MSA.They είναι κατάλληλα για γρήγορο Ethernet, σύστημα Gigabit Ethernet.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

 

• Υποστηρίξεις 1,06 στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.5Gb/s ανά κανάλι

• Τέσσερις-κανάλι, δοχείο 1x12 MPO

• Καυτός pluggable τύπος QSFP+

• Τεχνολογία σειράς VCSEL 850nm

• Εφαρμόσιμος για 100m&300m σε OM3 MMF, 150m&400m σε OM4 MMF.

• Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

• Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, < 1="">

• Ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI

• Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: -5°C σε 80 °C 

  

Εφαρμογές

 

• 40GBASE-SR4 40G Ethernet 

• Datacom/διακοπτών & δρομολογητών τηλεπικοινωνιών συνδέσεις 

• Συνάθροισης και Backplane στοιχείων εφαρμογές 

• Ιδιόκτητες εφαρμογές πρωτοκόλλου και πυκνότητας 

• Μετάδοση Infiniband σε 4CH SDR, ΟΔΓ και QDR

• Άλλες οπτικές συνδέσεις 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Αριθμός μερών

Περιγραφή

 

OLSQ854XM-CDS1

                           

QSFP+, 40Gb/s, 850nm, 100m, 0~70℃ MPO

 

OLSQ854XM-CDS3

                         

QSFP+, 40Gb/s, 850nm, 300m, 0~70℃ MPO

 

Περίπου εμείς

 

Η Α.Ε. OlinkPhotonics Shenzhen, ΕΠΕ που καθιερώνεται το έτος 2011, είναι επαγγελματικός κατασκευαστής του οπτικού πομποδέκτη. Αφιερωνόμαστε στο σχέδιο, αναπτυσσόμαστε, παραγωγή και διανέμουμε τους οπτικούς πομποδέκτες για να ικανοποιήσουμε την απαίτηση του πελάτη στη οπτική επικοινωνία. Το Olink είναι σε θέση να προσφέρει μια απέραντη σειρά των οπτικών ενοτήτων από 155Mbps ~ 100Gbps, συμπεριλαμβανομένου CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, του SFP, PON και CWDM, λύσεις DWDM, να υποστηρίξει τα διάφορα πρωτόκολλα και να συναντηθεί με τη διαφορετική απαίτηση στο κανάλι ινών, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, το κέντρο δεδομένων κ.λπ. Και όλη η ποιότητα των προϊόντων υποστηρίζεται από την ισχυρή δυνατότητα Ε&Α, την αυστηρή διαδικασία ποιοτικού ελέγχου και την πλούσια εμπειρία παραγωγής μας. Οι ενότητές μας εξήγαγαν στην εγχώρια αγορά της Κίνας, την αμερικανική αγορά κ.λπ. της Ασίας, της Νοτιοανατολικής Ασίας, της Ευρώπης και.

 

Με την έννοια «της ποιότητας η πρώτα, προσανατολισμένη στις υπηρεσίες, ρεαλιστική και καινοτόμος, συνεχής βελτίωση», Olink συνεχίζει και τη λύση σχεδίου προϊόντων, για να παρέχει στους εκτιμημένους πελάτες μας τις περισσότερες αποδοτικές προϊόν και υπηρεσία δαπανών, καθώς επίσης και μερικά προσαρμοσμένα προϊόντα.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

100G SFP

Μέταλλο 100G CFP2 ER4 40km χαμηλής ισχύος κατανάλωση διεπαφών επικοινωνίας MDIO

Η ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V 100G QSFP28 SR4 100m ενσωμάτωσε την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία

Ηλεκτρική διεπαφή 100G SFP, πομποδέκτης SR10 850nm 100m CPPI 100G CFP2 CFP2

Υποστηρίξεις δικτύων 100G SFP CFP4 LR4 10km ευρείας περιοχής μέχρι τα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 112Gbps

40G QSFP+

Ελαφριά ηλεκτρική διεπαφή Unretimed XLPPI πομποδεκτών 10km 40G QSFP+

3.3V τάση 40G QSFP+ PSM 2km, οπτική σειρά λέιζερ ενότητας DFB QSFP μέσα

Καυτή Pluggable ενότητα 40G QSFP+, οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m 300m 40Gb QSFP+

Ethernet 40G QSFP+ PSM 10km, χαμηλής ισχύος κατανάλωση 40 Gigabit QSFP+

25Gbe SFP28

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας 25Gbe SFP28, 25G SFP+ BIDI 1270/1330nm 10km LC

Χτισμένος σε διπλό CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V

Ελαφρύ 25Gbe SFP28, ενότητα 100m 25G SFP28 διπλός LC συνδετήρας 850nm

1310nm 10km ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου πομποδεκτών 25Gbe SFP28

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας 100G SFP προμηθευτής. © 2020 cwmonitor.com. All Rights Reserved.